Bal Absolwentów Gimnazjum 2018

      Bal Absolwentów Gimnazjum stał się już tradycją naszej szkoły. Organizują go najstarsze klasy gimnazjum. W tym roku szkolnym miał on miejsce 20 czerwca. Uczniowie postarali się bardzo, aby dekoracja ich autorstwa wprowadziła wspaniałą balową atmosferę. Bez wątpienia im się to udało.

      Późnym popołudniem dziewczyny w pięknych sukniach i chłopcy w eleganckich garniturach wraz z rodzicami witali zaproszonych gości. Bal rozpoczął się uroczystym polonezem, a następnie prezentacją „belgijki”. Tańce zostały nagrodzone gromkimi brawami. W drugiej części programu uczniowie wierszem i prozą, z łezką w oku podziękowali za trzy lata spędzone razem, przeprosili za to, co czasem się nie udało i pogodzili się z faktem, że czeka na nich kolejny etap życia. O przyjaźni w pięknie wykonanej piosence śpiewała jedna z uczennic – Anita Podczaszy. Kulminacyjnym punktem występu trzecioklasistów był film — prezentacja pokazująca zdjęcia uczniów począwszy od szkoły podstawowej po ostatnie dni spędzone w gronie kolegów w gimnazjum. Film ten przygotował Karol Zarzyka.

      Następnie Dyrektor szkoły Bożena Chorążak w swym wystąpieniu przywitała wszystkich zebranych, podziękowała za wspaniałą część artystyczną oraz za przygotowanie tej uroczystości i dokonała oficjalnego otwarcia balu.

      Uczniowie na pewno chcieliby, aby ten wspólnie spędzony czas, po raz ostatni w takim gronie, na zawsze pozostał w ich pamięci – czego wszyscy życzymy!

Galeria:

 

Tagi: , , ,