Sukcesy uczniów naszego gimnazjum w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim

      Wysokie wyniki uczniów w różnego rodzaju konkursach cieszą nie tylko nauczycieli, uczniów i ich rodziców, ale podnoszą również prestiż szkoły w środowisku.

       Jednym z takich uczniów jest Patryk Skałkowski, uczeń klasy III gimnazjum.patryk2

      21 marca 2018 r. w Dniu Nowych Technologii w Edukacji odbył się finał III edycji konkursu “web.Master Podkarpacki”. W pierwszym etapie konkursu, który przeprowadzono 7 marca w formie on-line,  uczestniczyło około 700 uczniów, Patryk zakwalifikował się do ścisłej czołówki. W finale, który odbył się w Zespole Szkół Energetycznych w Rzeszowie, spotkali się najlepsi gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Uczeń naszego gimnazjum zajął 6 miejsce.

patryk

Następnym uczniem, który może pochwalić się sukcesem z języka obcego, jest uczeń klasy II gimnazjum – Dawid Futyma. Został on finalistą konkursu z języka niemieckiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, przechodząc kolejne etapy od szkolnego poprzez rejonowy, a następnie wojewódzki.

Cieszymy się z wysokich wyników Naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów.

 Pocałuń Anna

Cipora Krzysztof

 

Tagi:

 

Więcej wpisów w kategorii Gimnazjum