ZAJĘCIA OTWARTE W PRZEDSZKOLU „Wielkanocne ozdoby”

W pierwszy dzień wiosny 21 marca 2018 r. odbyły się w naszym Przedszkolu zajęcia otwarte, w których udział brali Rodzice i bliscy naszych przedszkolaków. Dzieci wspólnie z dorosłymi wykonywali różnorodne ozdoby związane z Wielkanocą sprawiając najmłodszym wiele radości ze wspólnego działania i bycia razem w przedszkolnej gromadce. Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Bożena Chorążak. Dzieci z grupy „Wędrowniczki” zaprezentowały się w dwóch scenkach przygotowanych właśnie na to spotkanie. Jedną z nich było przedstawienie pt. „Gdy nadchodzi wiosna”, w którym dzieci żegnały się z zimowymi ubraniami, a druga scenka dotyczyła nadchodzących Świąt Wielkanocnych i nosiła tytuł „Co to za wyprawa?” . Razem zaśpiewały też piosenkę pt.: „Wkrótce wiosna”, aby odpędzić zimową aurę panującą jeszcze za oknem. Wszyscy uczestnicy spotkania wykonali piękne dekoracje, które zaprezentowali na wspólnej wystawie w holu przedszkola.

W tym dniu odbył się również kiermasz ozdób wielkanocnych wykonanych przez pracowników przedszkola oraz chętnych do współpracy w tej dziedzinie rodziców. Wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym do nas w tym dniu gościom za poświęcony czas,
a wesołą i świąteczną  atmosferę panującą   w przedszkolu można zobaczyć w galerii naszych zdjęć.

M.Dmitrzak

 
 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole