Konkurs Wielkanocny „Palma i Pisanka”

Do Gminnego Konkursu na najpiękniejszą palmę i pisankę wielkanocną zgłosiło się w tym roku aż 40 uczniów z naszej szkoły.
Ozdoby wybrane przez szkolne „JURY” trafiły do Gminnego Ośrodka Kultury w Dydni, gdzie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Wielu naszych uczniów zostało wyróżnionych, a nawet zajęło czołowe miejsca.  A przedstawia się to następująco:

W kategorii Przedszkole:

  • Miłosz Kopiczak  - III miejsce

W kategorii klas I– III:

  • Anita Myćka — I miejsce
  • Przemysław Kopiczak– II miejsce
  • Barbara Urban — wyróżnienie

W kategorii klas IV– VII:

  • Martyna Kopiczak — I miejsce
  • Alicja Dulak– III miejsce
  • Lena Wolanin– wyróżnienie

W kategorii gimnazjum:

  • Aniela Kufel — II miejsce

Nagrody i dyplomy dla wszystkich utalentowanych uczniów wręczyła Pani dyrektor Bożena Chorążak w dniu 28 marca br. podczas ostatniego przedświątecznego apelu. Pogratulowała ona również uczniom sukcesów osiągniętych w ostatnim czasie w kategoriach sportowych, informatycznych i językowych.

JRŻ

 

Tagi: ,

 

Więcej wpisów w kategorii Gimnazjum