Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.
(Rudolph Giuliani)

Dzień Babci i Dziadka to święto na stałe wpisane w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzone co roku. To dzień, w którym wnuki mogą podziękować swoim dziadkom za ich wielkie serca. 19 stycznia 2018 r. w naszym przedszkolu  odbyła się uroczystość DNIA BABCI I DZIADKA. Pani Dyrektor Bożena Chorążak powitała zaproszonych gości —  Panią sekretarz Gminy Dydnia Beatę Czerkies, sołtysa wsi Niebocko Ryszarda Kopczyka oraz radnego Tomasza Żaczka.

Przedszkolaki przedstawiły przygotowany przez siebie program artystyczny. SŁONECZKA i WĘDROWNICZKI z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoją wdzięczność za ogrom miłości i trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy milusińskich i wielkimi brawami dziękowali za występy.  Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich upominkami. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

      Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałej uroczystości.

B.Dż.

 

 

 
 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole