Drodzy Rodzice – oddając elektrośmieci wspierasz szkołę!

 

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do Akcji „Szkole pomagamy i Świat oczyszczamy”. Akcja ma na celu podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Termin Akcji – 02.01.2018 r. do 19.01.2018 r.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego: ZESPÓŁ SZKÓŁ W NIEBOCKU, NIEBOCKO 1.

W Akcji nie ma przegranych – zyskuje każda szkoła. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które chcą oddać do utylizacji sprzęt przeznaczony do likwidacji, a tym samym zwiększyć szanse szkoły na ciekawe nagrody.

Dokładny regulamin Akcji i rodzaje sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce znajduje się na stronie Operatora Akcji: GREEN OFFICE EKOLOGIC SPÓŁKA z o.o. www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

 
 

Więcej wpisów w kategorii Bez kategorii