Bezpieczne ferie‐ spotkanie z policjantami

23 stycznia odbyło się w naszej szkole kolejne spotkanie profilaktyczne dla dzieci  i młodzieży związane z bezpieczeństwem. Tym razem dotyczyło ono nadchodzących ferii zimowych i związanych z nimi zagrożeń. Spotkanie przeprowadzili funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dydni —  mł. asp. Magdalena Kaszowska oraz st. sierż. Jarosław Pilszak. Przypomnieli oni uczniom o o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych na świeżym powietrzu. Poruszone też zostały tematy związane z zagrożeniami  płynącymi z „sieci” i niebezpiecznymi skutkami sięgania po używki i dopalacze.

Ferie zimowe tuż, tuż… Ważne, aby były wesołe, pełne śniegu i zimowego szaleństwa, ale przede wszystkim bezpieczne. Dlatego, jak co roku, wraz z funkcjonariuszami policji przypominamy Wam podstawowe zasady bezpieczeństwa, abyście po dwóch tygodniach wypoczynku cali i zdrowi wrócili do szkoły.

 

Tagi: ,