XIV Międzyszkolny Konkurs Dramy Obcojęzycznej

      Jak co roku na początku grudnia uczniowie z naszej gminy prezentowali swoje umiejętności językowe i aktorskie w organizowanym w naszej szkole X IV Międzyszkolnym Konkursie Dramy Obcojęzycznej. W tym roku uczestniczyło 24 uczniów ze szkół w Grabówce, Końskiem i w Niebocku. Uczniowie prezentowali scenki dramowe na poziomach : klasy I-III, klasy IV-VII i klasy gimnazjalne. Uczniowie na każdym poziomie zaprezentowali swobodę przeprowadzania dialogu w języku obcym, poprawność językową i dykcję, właściwie dobrane rekwizyty. W tych właśnie kategoriach poszczególne zespoły oceniła powołana komisja. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, a uczestnicy i widzowie mieli okazję do dobrej zabawy.

Ewa Wojnicka

 

Tagi: ,

 

Więcej wpisów w kategorii Gimnazjum