Gdy w pokoju wyrośnie choinka, łańcuszkami, bombkami zaświeci… zajęcia otwarte w przedszkolu.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, na który czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. W naszym przedszkolu również zagościła świąteczna atmosfera, której początkiem stały się dzisiejsze zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolne  sale zamieniły się na chwilę w pracownie plastyczne, w których działo się wiele ciekawych rzeczy. Dzieci wspólnie z rodzicami, w świątecznej, pogodnej atmosferze wykonały mnóstwo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych. Spotkanie miało także na celu przybliżenie przedszkolakom tradycji świątecznych.  Bardzo cieszymy się, że mamy tak zaangażowanych, chętnych do współpracy rodziców i dziadków. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia ilustrujące powstawanie pięknych ozdób i efekt końcowy międzypokoleniowej współpracy!

Dziękujemy wszystkim obecnym na zajęciach.

W dniu dzisiejszym rozpoczął się również coroczny „Przedszkolny kiermasz ozdób świątecznych”. Bogata oferta bożonarodzeniowych ozdób wykonanych  przez pracowników przedszkola pozwalała zaopatrzyć się w choinki, aniołki, bałwanki, gwiazdeczki, stroiki i piernikowe chatki.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za zakupy, a tym samym wsparcie działalności naszego przedszkola.

B.Dż.

 

 

 
 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole