Akcja „Studnia dla Afryki” zakończona

       Akcja „Studnia dla Afryki” zakończona!

       ‘’Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się do akcji zbiórki makulatury.  Dzięki temu zostanie wybudowana dwunasta studnia w Kamerunie. To wspaniały dar i szansa na lepsze życie” – takimi słowami zwrócił się do wszystkich, którzy włączyli się do akcji, Pan Ryszard Łuczyk – koordynator akcji działający w Grupie Charytatywnej, której jednym z działań jest spełnianie ważnego uczynku miłosierdzia „spragnionych napoić”.

        Również Szkolne Koło Caritas w Niebocku dziękuje  mieszkańcom, szkołom, parafiom,  jednostkom straży  pożarnej gminy Dydnia za tak wspaniały odzew, którego efektem jest ok. 10 ton zebranej makulatury.  Dziękujemy  również  gospodarzowi gminy – wójtowi Jerzemu F. Adamskiemu za otwarcie na tę akcję, życzliwość, pośrednictwo między organizacjami w gminie, aby  mogła ona przebiegać sprawnie i z tak wspaniałym efektem.

 

Samorząd Szkolnego Koła Caritas w Niebocku

skanuj0001

 

Tagi: