Spotkanie z panią Małgorzatą Strękowską–Zarembą, autorem książek dla dzieci

7 listopada 2014 roku uczniowie klas I, II i III Szkoły Podstawowej uczestniczyli w zorganizowanym i sfinansowanym przez GOKBPiW w Dydni spotkaniu z panią Małgorzatą Strękowską–Zarembą, autorką książek i opowiadań dla dzieci. Gościa powitał dyrektor GOKBPiW, pan Jacek Adamski.

Podczas spotkania autorka opowiadała jak powstają jej książki, skąd czerpie pomysły na fabułę i postacie w nich występujące. Pisarka odczytała również kilka fragmentów swoich książek, które zainteresowały uczniów.

Pani Małgorzata bardzo chętnie odpowiadała na wszystkie pytania uczniów, zadawała zagadki i organizowała zabawy ruchowe. Spotkanie zakończyło się w bardzo miłej atmosferze obietnicą dzieci, że sięgną po książki pani Małgorzaty Strękowskiej–Zaremby.

 Jadwiga Czernich

 

Tagi: