Mikołajkowe debiuty naszych młodych artystów — Dydnia

27 listopada 2014 r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Dydni odbył się Gminny Finał Konkursu „Mikołajkowe Debiuty 2014 r.”

W tych zmaganiach dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Nasze przedszkole reprezentowały następujące wokalistki z grupy 3–4‑latków: Nina Potoczna, Judyta Zubel; z grupy 5‑latków: Karolina Zubel, Karolina Pawlikowska i Joanna Nowak; z grupy 6‑latków:  Julia Dżugan, Anita Myćka, Julia i Oliwia Sabat. Szkołę podstawową: Aleksandra Myćka (kl.I), Marlena Pilszak (kl.I), Julia Stabryła (kl. II) i Weronika Gromek (kl. III). Wyróżnienie otrzymały Julia Dżugan i Julia Stabryła, które będą reprezentowały przedszkole i szkołę na koncercie „Mikołajkowych debiutów” w Brzozowie. Serdecznie gratulujemy zwyciężczynią wspaniałego występu!

Podczas konkursu panowała wspaniała atmosfera, każdy występ był nagradzany gromkimi brawami. Wszystkim uczestnikom nagrody wręczał święty Mikołaj. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i miłe wspólnie spędzone chwile.

 Ewelina Kondracka

 
 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka