Uroczyste pasowanie na przedszkolaka

Mam 3 latka, 3 i pół
brodą sięgam ponad stół.

Do przedszkola chodzę z workiem
i mam znaczek z muchomorkiem.

Pantofelki ładnie zmieniam,
myję ręce do jedzenia.

Zjadam wszystko z talerzyka,
tańczę, kiedy gra muzyka.

Umiem wierszyk o koteczku,
o tchórzliwym koziołeczku,

i o piesku co był w polu,
nauczyłam się w przedszkolu

28.10.2014 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Podczas uroczystości dzieci z grupy zerówkowiczy zaprezentowały program artystyczny, a młodsi koledzy i koleżanki głośno i wyraźnie odśpiewały piosenkę.

Po zakończonej części artystycznej Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom i słodycze, na dobry początek wspólnego roku edukacji przedszkolnej Po części artystycznej, wszyscy goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 Ewelina Kondracka

Dziękujemy rodzicom za udostępnienie zdjęć przedszkolaków.

 

Tagi:

 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole