III edycja gminnego konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas VIII

» Aktualności»III edycja gminnego konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas VIII

III edycja gminnego konkursu z języka angielskiego dla uczniów klas VIII

20 maja w naszej szkole odbyła się III edycja gminnego konkursu z języka angielskiego dla klas VIII pod nazwą „Master of English” . W tegorocznej edycji udział wzięło 11 uzdolnionych językowo ósmoklasistów, którzy zmierzyli się z testem leksykalno – gramatycznym.

Najlepszymi okazali się:

I miejsce- Zuzanna Dmitrzak z Zespołu Szkół w Niebocku

II miejsce- Adam Czerkies ze Szkoły Podstawowej w Jabłonce

III miejsce- Krzysztof Bryczek z Zespołu Szkół w Niebocku

Wyróżnienie- Alicja Hnatyk z Zespołu Szkół w Niebocku

Gratulujemy!