20 maja w naszej szkole odbyła się III edycja gminnego konkursu z języka angielskiego dla klas VIII pod nazwą „Master of English” . W tegorocznej edycji udział wzięło 11 uzdolnionych językowo ósmoklasistów, którzy zmierzyli się z testem leksykalno – gramatycznym.
Najlepszymi okazali się:
I miejsce- Zuzanna Dmitrzak z Zespołu Szkół w Niebocku
II miejsce- Adam Czerkies ze Szkoły Podstawowej w Jabłonce
III miejsce- Krzysztof Bryczek z Zespołu Szkół w Niebocku
Wyróżnienie- Alicja Hnatyk z Zespołu Szkół w Niebocku